Přihlásit se

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo?

Vše o nákupu Způsoby platby

Způsoby platby

Platební kartou (3-D secure)

Po dokončení vaší objednávky dojde k automatickému přesměrovaní prohlížeče na platební bránu ČSOB a.s., kde je třeba zadat údaje z vaší platební karty a provést samotnou úhradu.

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá. Pokud transakce nebude úspěšně dokončena, kontaktujte nás prosím na info@pepi.cz .

Přijímáme platební karty Visa a MasterCard. Platba kartou je pro zákazníky vždy zdarma.

Platba na dobírku

Hotově na dobírku - při převzetí zboží od doručovatele (GLS Kurýr, Česká pošta, Kurýr) hradíte dobírku v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Dobírku je možné hotově uhradit i na všech pobočkách Zásilkovny. Cenu dobírky najde zde

Platební kartou Visa/MasterCard - zboží na dobírku je možné uhradit kartou v případě, že jste zvolili způsob dopravy GLS Kurýr.

Bankovní převod

Zvolíte-li platbu bankovním převodem, v potvrzení objednávky naleznete údaje k provedení platby na náš účet. Číslo účtu: 2501466887/2010 vedený u FIO banka a.s.

Při platbě převodem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet).

Při osobním odběru zboží, je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas).